+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Komunikat: Aktualizacja


Dodane 23-10-2020

W związku z wprowadzeniem nowych wytycznych rządu i dynamicznie rozwijającą się sytuacja epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo uczestników zajęć, instruktorów oraz pracowników OKiS, Ośrodek Kultury zawiesza prowadzenie zajęć stałych oraz możliwość spotykania się innych grup zorganizowanych w Domu Kultury do odwołania.

Dom Kultury w Leśnej będzie zamknięty dla interesantów do odwołania. Zachęcamy do kontaktowania się z nami drogą elektroniczną (okis@lesna.pl) lub telefonicznie (75 72 11 579).

Biblioteka Publiczna w Leśnej wraz z filiami będzie od dnia 09.11.2020 roku zamknięta dla czytelników do odwołania. 

O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Prosimy mieszkańców korzystających z boisk sportowych, siłowni zewnętrznych oraz placów zabaw o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zaleceń rządowych w zakresie dezynfekcji rąk, zasłaniania ust i nosa, zachowania dystansu społecznego min. 1,5 m oraz ograniczenia grupowych spotkań na obiektach sportowych i rekreacyjnych na terenie Gminy Leśna. 

info komunikat.jpg

Polecamy również

swieca2.jpg

Z żalem zawiadamiamy o śmierci wieloletniego Dyrektora Domu Kultury w Leśnej Jerzego Szyjkowskiego.

konkurs na bestię plakat.jpg

Biblioteka Publiczna w Leśnej zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12 – 18 lat z gminy Leśna do udziału w konkursie pn.: „Fantastyczna Leśna”.

kino dzieci.jpg

Zapraszamy dzieci z gminy Leśna na wakacyjne seanse filmowe w miesiącu lipcu w każdą środę o godz. 16:00 w domu kultury w Leśnej.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.