+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Komunikat: Aktualizacja


Dodane 23-10-2020

W związku z wprowadzeniem nowych wytycznych rządu i dynamicznie rozwijającą się sytuacja epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo uczestników zajęć, instruktorów oraz pracowników OKiS, Ośrodek Kultury zawiesza prowadzenie zajęć stałych oraz możliwość spotykania się innych grup zorganizowanych w Domu Kultury do odwołania.

Dom Kultury w Leśnej będzie zamknięty dla interesantów do odwołania. Zachęcamy do kontaktowania się z nami drogą elektroniczną (okis@lesna.pl) lub telefonicznie (75 72 11 579).

Biblioteka Publiczna w Leśnej wraz z filiami będzie od dnia 09.11.2020 roku zamknięta dla czytelników do odwołania. 

O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Prosimy mieszkańców korzystających z boisk sportowych, siłowni zewnętrznych oraz placów zabaw o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zaleceń rządowych w zakresie dezynfekcji rąk, zasłaniania ust i nosa, zachowania dystansu społecznego min. 1,5 m oraz ograniczenia grupowych spotkań na obiektach sportowych i rekreacyjnych na terenie Gminy Leśna. 

info komunikat.jpg

Polecamy również

książka na telefon.jpg

Zapraszamy czytelników do wypożyczania książek w każdy czwartek od 10:00 do 18:00 w Bibliotece Publicznej w Leśnej po uprzednim zamówieniu telefonicznym.

2020-10-22-Zostań-wolontariuszem-WOSP-www.jpg

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w WOŚP jako wolontariusz do zgłoszenia się do dnia 07.12.2020 roku - przedłużony termin.

info komunikat.jpg

W związku z nowymi wytycznymi rządu Dom Kultury w Leśnej zawiesza prowadzenie zajęć stałych do odwołania. Biblioteka Publiczna w Leśnej wraz z filiami zostaje zamknięta dla czytelników do odwołania.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.