+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Zapisy na zajęcia w Domu Kultury


Dodane 4-09-2020

Zapraszamy serdecznie mieszkańców do uczestnictwa w zaplanowanych w Domu Kultury w Leśnej zajęciach skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Pierwsze zapisy trwają do 11 września 2020 roku.

Zajęcia, które będą odbywały się we wrześniu br. są bezpłatne ze względu na organizacyjny charakter zajęć. Rozpoczęcie zajęć zaplanowane jest od 14 września 2020 roku po skompletowaniu każdej grupy. Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia są płatne w wysokości 30 zł za miesiąc z tym, że opłata za kolejne  wybrane zajęcia wynosi 20 zł/m-c.

Wszystkie informacje o tematyce zajęć znajdują się na stronie internetowej w zakładce OFERTA.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach muszą zapoznać się z Regulaminem uczestnictwa w zajęciach w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej oraz Regulaminem organizacji zajęć oraz prowadzenia działalności w Domu Kultury w Leśnej podczas stanu epidemii COVID-19 w Polsce obowiązującym od 01.09.2020 roku.

Załączniki:

Regulamin uczestnictwa w zajęciach OKiS Leśna

KARTA ZGŁOSZENIA zajęcia w OKIS

Regulamin organizacji zajęć podczas epidemii w okis

Oświadczenie rodzica opiekuna prawnego okis covid

Oświadczenie uczestnika okis covid

 

 

zajecia okis (6).jpg

Polecamy również

książka na telefon.jpg

Zapraszamy czytelników do wypożyczania książek w każdy czwartek od 10:00 do 18:00 w Bibliotece Publicznej w Leśnej po uprzednim zamówieniu telefonicznym.

2020-10-22-Zostań-wolontariuszem-WOSP-www.jpg

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w WOŚP jako wolontariusz do zgłoszenia się do dnia 07.12.2020 roku - przedłużony termin.

info komunikat.jpg

W związku z nowymi wytycznymi rządu Dom Kultury w Leśnej zawiesza prowadzenie zajęć stałych do odwołania. Biblioteka Publiczna w Leśnej wraz z filiami zostaje zamknięta dla czytelników do odwołania.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.