+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Warsztaty fitness dla początkujących

23.08.2022 17:30 - 19-30 40 zł

Dodane 3-08-2022

Systematyczne ćwiczenia pomagają spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i wyrzeźbić sylwetkę, ale też wyciszyć się, odpocząć lub przeciwnie - wyzwolić energię. Treningi mają także inne, specjalne zadania, np. wspomagają leczenie różnych schorzeń, przede wszystkim tych związanych z siedzącą pracą.
Bardzo duża rolę w treningu odgrywa poprawna technika wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Jeśli chcemy aby ćwiczenia na daną partię ciała przyniosły efekty muszą być one poprawnie wykonane. Dla osób początkujących nie jest to łatwe - często zniechęca do dalszych ćwiczeń. Należy także zaznaczyć, iż niepoprawne wykonanie danego ćwiczenia może przynieść więcej szkody dla organizmu niż pożytku.
Warsztaty fitness dla początkujących są okazją do poznania poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń na poszczególne partie mięśni oraz zapoznania się
z nazewnictwem i sposobem wykonania poszczególnych kroków aerobiku. Dodatkowo każda Pani biorąca udział w warsztatach pozna krótkie choreografie na bazie poznanych kroków aerobiku.
Drogie Panie to krótkie szkolenie przygotuje Was do tego abyście dołączyły do grupy ćwiczących już osób i w pełni oraz bez stresu korzystały z przyjemności i korzyści, które daje systematyczny trening.
serdecznie zapraszam

warsztaty fitness dla początkujących.jpg

Polecamy również

22.09.23 Leśna OKIS.png

Zapraszamy na wysokowibracyjną kąpiel w dźwiękach, która ma działanie terapeutyczne, głęboko relaksujące i harmonizujące.