+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Komunikat: zajęcia


Dodane 15-02-2021

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że stopniowo wprowadzane są przez rząd zmniejszenia obostrzeń co do działań kulturalnych, chcielibyśmy wznowić ponownie działalność Domu Kultury od miesiąca marca 2021 roku.

Jednak zajęcia, które były zaplanowane od września 2020 roku w naszej ofercie zostaną zmienione. Sytuacja związana z epidemią COVID-19 wpłynęła na to, że niektórzy instruktorzy zrezygnowali z prowadzenia zajęć. Dodatkowo przyznana nam w roku 2021 dotacja podmiotowa jest niewspółmierna z kosztami wynikającymi z prowadzenia działalności kulturalnej, która zaspokoiłaby potrzeby kulturalne i sportowe mieszkańców. Dlatego też jesteśmy zmuszeniu w obecnej sytuacji, jeśli nasza sytuacja finansowa w ciągu roku nie zmieni się na lepsze, wprowadzić opłatę w wysokości 10 zł za 1 godzinę zajęć (zajęcia 1,5 h – 15 zł) oraz warunek uczestniczenia 8-10 osób w grupie, tak by można było pokryć koszty związane z zatrudnieniem instruktorów. Instruktorzy, którzy potwierdzili swoją gotowość pozwolą nam na ponowne uruchomienie zajęć w następujących grupach:

  • Grupa taneczna dzieci (1h) we wtorek godz. 16:00 – prowadzący Tomasz Gajewski, przy warunku utworzenia grupy ZUMBA lub AEROBIK na godz. 17:30;
  • Grupa ZUMBA lub AEROBIK dla osób 13+ (1h) we wtorek na godz. 17:30 - prowadzący Tomasz Gajewski, przy warunku utworzenia grupy tanecznej dzieci;
  • Dwie grupy taneczne dzieci (1h) w środę godz. 16:00 i godz. 17:15 – prowadzący Monika Hejda;
  • Zajęcia plastyczne (1h) w piątek godz. 15:45 - prowadzący Aleksandra Dobrowolska;
  • Grupa rękodzieła w Grabiszycach (1,5h) w piątek godz. 17:15 - prowadzący Aleksandra Dobrowolska;

W związku z tym, że nie będzie zajęć z jogi i zdrowego kręgosłupa, chcielibyśmy dla osób 13+ zaproponować zajęcia z Zumby lub Aerobiku, które poprowadziłby we wtorki Tomasz Gajewski. Opłata za te zajęcia byłby w wysokości 15 zł za godzinę przy grupie 8-10 osób.

Pan Tomasz prowadzi od 2004 roku zajęcia fitness (aerobik) w Mirsku, Giebułtowie czy Jeleniej Górze. Od 2014 roku jest oficjalnym instruktorem Zumba, a od 2015 roku Salsation. Brał udział w wielu maratonach charytatywnych czy okazjonalnych.

Opłaty za zajęcia byłaby dokonywana bezpośrednio u osoby prowadzącej zajęcia, bez pośrednictwa OKiSu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w wyżej proponowanych zajęciach na nowych zasadach, prosimy o kontakt z sekretariatem i ponowne zapisanie się do wybranej grupy. Będziemy starali się szukać dla Państwa nowych propozycji zajęć, tak by rozszerzyć naszą ofertę.

info komunikat.jpg

Polecamy również

czytanie.jpg

Biblioteka Publiczna w Leśnej zaprasza dzieci do udziału w konkursie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

info ksiegowy.jpg

Dyrektor Ośrodka ogłasza nabór na stanowisko Głównego Księgowego. Termin składnia dokumentów: 7 maja 2021, do godz. 12:00.

info komunikat.jpg

W związku z wprowadzeniem przez rząd obostrzeń obiekty sportowe, siłownie zewnętrzne, place zabaw, dom kultury i biblioteka wraz z filiami zostają zamknięte do 18.04.2021 roku.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.