+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Jarmark Bożonarodzeniowy w Leśnej


Dodane 21-10-2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wystawców do uczestnictwa w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Leśnej, który odbędzie się 6 grudnia 2020 roku na Rynku w Leśnej w godzinach 10:00 - 16:00.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 23 listopada 2020 roku.

Kartę zgłoszeniową można złożyć osobiście w sekretariacie OKiS w Leśnej, przesłać tradycyjną pocztą lub podpisany skan przesłać na email: okis@lesna.pl.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Leśnej jest imprezą wystawienniczo-handlową dla wytwórców wyrobów użytkowych i artystycznych, naturalnych produktów spożywczych, przedmiotów sztuki i innych wyrobów ozdobnych o tematyce bożonarodzeniowej, w tym produktów o charakterze regionalnym.

Zapraszamy osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, sołectwa, organizacje pozarządowe, nieformalne grupy do zaprezentowania swoich wyrobów rękodzieła czy naturalnych produktów spożywczych na Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Więcej informacji:

Regulamin Jarmarku Bożonarodzeniowego 2020

Karta zgłoszenia jarmark bożonarodzeniowy w Leśnej

Oświadczenie dot żywności Jarmark

odwołany jarmark bożonarodzeniowy.jpg

Polecamy również

książka na telefon.jpg

Zapraszamy czytelników do wypożyczania książek w każdy czwartek od 10:00 do 18:00 w Bibliotece Publicznej w Leśnej po uprzednim zamówieniu telefonicznym.

2020-10-22-Zostań-wolontariuszem-WOSP-www.jpg

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w WOŚP jako wolontariusz do zgłoszenia się do dnia 07.12.2020 roku - przedłużony termin.

info komunikat.jpg

W związku z nowymi wytycznymi rządu Dom Kultury w Leśnej zawiesza prowadzenie zajęć stałych do odwołania. Biblioteka Publiczna w Leśnej wraz z filiami zostaje zamknięta dla czytelników do odwołania.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.