+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

IV Relaksacyjny koncert na gongach

25.09.2020 18:00 bezpłatnie

Dodane 7-09-2020

W ramach profilaktyki uniwersalnej zostanie zorganizowanych dla mieszkańców Gminy Leśna sześć relaksacyjnych koncertów na gongach w okresie od czerwca do listopada 2020 roku. W koncertach będą mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani mieszkańcy gminy - dzieci, młodzież i osoby dorosłe, które chcą skorzystać ze zdrowotnych właściwości terapii dźwiękowej, zrelaksować się i zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • wszczepiony rozrusznik serca,
  • sztuczne zastawki serca,
  • osoby po przeszczepach narządów.

Mistrz gongów: Wojciech Pokrzewiński

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Leśna do uczestnictwa w czwartym koncercie na gongach, który odbędzie się 25 września 2020 roku (piątek) o godz. 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Pobiednej (sala nad remizą strażacką).

Na koncert należy przynieść ze sobą karimatę, małą poduszkę i koc, ponieważ słuchanie dźwięków gongów odbywa się na leżąco, tak aby zapewnić sobie całkowity relaks.

Wymagane są zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny.

Informacja o działaniu Gongów

koncert gongi4 (1).jpg

Polecamy również

książka na telefon.jpg

Zapraszamy czytelników do wypożyczania książek w każdy czwartek od 10:00 do 18:00 w Bibliotece Publicznej w Leśnej po uprzednim zamówieniu telefonicznym.

2020-10-22-Zostań-wolontariuszem-WOSP-www.jpg

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w WOŚP jako wolontariusz do zgłoszenia się do dnia 07.12.2020 roku - przedłużony termin.

info komunikat.jpg

W związku z nowymi wytycznymi rządu Dom Kultury w Leśnej zawiesza prowadzenie zajęć stałych do odwołania. Biblioteka Publiczna w Leśnej wraz z filiami zostaje zamknięta dla czytelników do odwołania.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.