+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Konkurs: Pomysł na inicjatywę kulturalną w OKiS

17.08.2020 16:00

Dodane 15-07-2020

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Leśna do uczestnictwa w konkursie "Pomysł na inicjatywę kulturalną w OKiS" i złożenia wniosku na realizację własnego indywidualnego lub grupowego pomysłu, który zostanie zrealizowany we współpracy i przy wsparciu finansowym Ośrodka Kultury i Sportu w Leśnej. 

W konkursie mogą wziąć udział projekty na inicjatywy kulturalne w tematyce dowolnej, realne do zrealizowania, zainicjowane przez mieszkańców Gminy Leśna, zarówno dorosłych jak i niepełnoletnich.

Inicjatywa musi być kierowana do społeczności lokalnej miasta i gminy Leśna oraz odbywać się w Domu Kultury w Leśnej lub/i na terenie przyległym do budynku.

Na realizację inicjatywy kulturalnej Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej zabezpieczył środki w wysokości 3.000 zł, z możliwością ich zwiększenia, z przeznaczeniem na realizację jednej większej zwycięskiej inicjatywy lub do 3 mniejszych inicjatyw do wysokości posiadanych środków.

Termin składania wniosków: 17.08.2020 rok (poniedziałek), do godz. 16:00 (sekretariat)

Więcej informacji można uzyskać w Regulaminie konkursu oraz w sekretariacie Domu Kultury.

Zapraszamy do udziału i liczymy na kreatywność mieszkańców!

 

Załączniki:

Regulamin konkursu pomysł na inicjatywę kulturalną

Wniosek na pomysł w OKiS 2020

pomysł na inicjatywę new.jpg

Polecamy również

ROWERY 4.jpg

Zapraszamy mieszkańców Gminy Leśna do uczestnictwa w rodzinnej wycieczce rowerowej Trasa IV - Ale w koło jest wesoło, która odbędzie się 01.08.2020 roku (sobota).

turniej w siatkówkę.jpg

Zapraszamy dwu- lub trzyosobowe zespoły do udziału w turnieju w siatkówkę, który odbędzie się 1 sierpnia 2020 roku w godzinach 12:00 - 15:00.

pomysł na inicjatywę new.jpg

Zapraszamy mieszkańców do uczestnictwa w konkursie na realizację inicjatywy kulturalnej w Domu Kultury w Leśnej.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.