+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Klub Seniora


Dodane 2-05-2020

Od pond 10 lat w każdą środę, wyłączywszy czas wakacji, od 16:00 do 18:00 instruktor OKiS we współpracy z instruktorem zajęć plastycznych prowadzili dla seniorów zajęcia artystyczne oraz rozwijające ich zainteresowania. Zakres działań w tym obszarze był bardzo szeroki i obejmował: warsztaty artystyczne, pedagogikę zabawy, gry planszowe, zajęcia rekreacyjne, wycieczki, spotkania kultywujące tradycje lokalne i narodowe, spotkania okolicznościowe. Zajęcia adresowane były do osób 60+ i cieszyły się dużą popularnością.

Dodatkowo w ramach dotacji z Programu Senior + w 2019 roku została wyremontowana i zmodernizowana jedna z sal na parterze budynku Domu Kultury wraz sanitariatami, dzięki czemu seniorzy zyskali osobne pomieszczenie do relaksu i odpoczynku z kanapą, telewizorem oraz nowoczesną kuchnię z pełnym wyposażeniem w niezbędny sprzęt AGD.

Działający przy Ośrodku Kultury i Sportu Klub Seniora z końcem 2019 roku został ujęty w strukturach Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Leśnej, który zapewnił pracowników do prowadzenia Klubu Senior + zgodnie z wytycznymi programu i zapisami projektu.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 10:00 - 14:00

info senior.jpg

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.